Dlaczego warto jest położyć ceramiczne płytki podłogowe w salonie?

Polacy są stosunkowo wstrzemięźliwy, jeśli chodzi o nowe rozwiązania dekoratorskie. Ta konserwatywność szczególnie objawia się, jeśli chodzi o salon i znajdującą się w nim podłogę. W większości przypadków ma się do czynienia z podłogami drewnianymi lub też zwykłymi panelami. A może warto by zaszaleć i zamiast tego wszystkiego zdecydować się na ceramiczne płytki podłogowe?

Prawdziwe szaleństwo kolorów i wzorów

Podłogi klasyczne, czyli drewniane lub z paneli są estetyczne i ładne, jednak mają jedną bardzo poważną wadę: są niezwykle wręcz nudne. Ten sam wzór, mniej więcej te same barwy i faktura.
Dla kogoś, kto koniecznie chce taką podłogę, jest to do zaakceptowania, jednak osoby pragnące nieco innego podejścia do tematu, z pewnością docenią to, że glazura i terakota występują we wręcz nieograniczonych wersjach. Chodzi tu zarówno o rozmiary, kształty, ale przede wszystkim kolorystkę jak i wzornictwo, które na łeb na szyje bije tradycyjne drewniane podłogi.

Komfort i wygoda płynąca z płytek ceramicznych

Podłogowe płytki ceramiczne to jednak nie tylko szaleństwo kolorów, ale również wygoda korzystania.
Każdy posiadacz podłogi drewniane wie, że choć piękna, to wymaga również sporo troski. Koniecznie trzeba ją od czasu do czasu olejować, myć i bardzo uważać, aby nic na nią nie upadło.
W przypadku płytek podłogowych  Cedir nic takiego nie jest wymagane. Są one odporne zarówno na uderzenia, plamy itd. A żeby doprowadzić je do idealnej czystości, wystarczy przetrzeć je mopem i w kilka minut otrzymuje się idealnie czystą podłogę.

Comments are closed.

Advertisement
 • Pokój niemowlaka

  Pokój niemowlaka

  Czekając na narodziny dziecka, pragnie się dać mu wszystko, czego tylko będzie potrzebowało. Gromadzi się całą wyprawkę, jak pieluszki, ubranka, wózek, czy kosmetyki. Jednak bardzo ważne jest również to, gdzie maluszek będzie mieszkał. Jego pokoik musi być bardzo przyjazny dla dziecka, jednocześnie wygodny dla rodziców, aby mogli się w nim swobodnie poruszać o opiekować maleństwem. …
 • Interesy z zagranicznymi kontrahentami – na co uważać?

  Interesy z zagranicznymi kontrahentami – na co uważać?

  Otwarcie granic oraz przynależność do Unii Europejskiej dała polskim przedsiębiorcom znacznie większe możliwości, jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktów biznesowych. Współpraca z zagranicznymi dostawcami oraz rozszerzanie rynku zbytu o kolejne kraje to szansa na dynamiczny rozwój biznesu oraz zwiększenie dochodów.
 • Niewielkie pomieszczenia i pełne funkcjonalne urządzenie pomieszczenia.

  Niewielkie pomieszczenia i pełne funkcjonalne urządzenie pomieszczenia.

  Na pierwszy rzut oka każda zmiana, nawet ta dokonana w małych pomieszczeniach, może sprawić nam jakieś problemy, zwłaszcza jeśli nie mamy tak naprawdę jak właściwie przeprowadzić całej aranżacji. Powód w tym wypadku wydaje się być nie do przeskoczenia, zwyczajnie brakuje nam miejsca. Na pewno jest to spory problem, zważywszy na to że funkcjonalne pomieszczenie, musi …